Maszt MAXI BANER

Ekonomiczne aluminiowe maszty flagowe, segmentowe z obrotowym windtrackerem, przeznaczone do montażu na trwałe w gruncie

Maszt aluminiowy ekonomiczny do montażu w gruncie o wysokości 550 cm, w windtrackerem.

Prosta konstrukcja

Maszt MAXI BANER jest ekonomicznym masztem składanym o maksymalnej wysokości 5,5 m. Maszt wykonany jest z rury aluminiowej o średnicy 5 cm. Maszt złożony jest z czterech segmentów o długości od 1,33 m do 1,55 m, które nakłada się na siebie. Maszt wyposażony jest w  obrotowy windtracker (poprzeczną belkę), która ułatwia estetyczną prezentację flagi, nawet gdy nie ma wiatru.

Flaga do tego masztu powinna być wykończona na górze tunelem a na bocznej krawędzi karabińczykami. Do masztu flaga montowana jest za pomocą opasek montażowych (krawatów), a na dole flagi mocuje się obciążnik zapobiegający podjeżdzaniu flagi do góry.

Montaż w gruncie

UWAGA:  Maszt przeznaczony jest do trwałego montażu w gruncie. W celu zapewnienia stabilności i bezpieczeństwa konstrukcji, dostarczoną w komplecie plastikową tuleję należy osadzić w gruncie na głąbokość co najmniej 50 cm i zalać betonem. W tak osadzoną tuleję można wstawić maszt.

Dane techniczne

Wysokość masztu

550 cm

Maksymalne wymiary flagi

300 x 100 cm

Średnica masztu

50 mm

Segmenty

3 x 1,33 m oraz 1 x 1,55 m

Materiał

Aluminium

Montaż

kotwienie w gruncie

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Napisz do nas

Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego poniżej. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności