Flagi reklamowe, firmowe, windery - Kraków

zwane również pod nazwą beach flagi, flagi plażowe, żagle reklamowe

Flagi reklamowe czy też windery lub beach flagi to ciekawa propozycja dla wszystkich tych mieszkańców miasta Kraków, którzy zastanawiają się, jak w niebanalny i nierujnujący budżetu sposób zareklamować firmę, produkt lub wydarzenie. Jeśli szukasz rozwiązania wszechstronnego, które można zastosować w wielu sytuacjach i do tego przenośnego, flagi z własnym nadrukiem będą doskonałym pomysłem.

Flaga reklamowa dla właściciela sklepu - Kraków

Jeśli prowadzisz sklep, hurtownię lub biuro, do którego przychodzą klienci lub interesanci, z pewnością zastanawiasz się, jak sprawić, aby jego lokalizacja rzucała się w oczy, była widoczna już daleka. Flagi reklamowe czy windery ustawione przed punktem handlowym będą widoczne już z daleka i sprawią, że krakowianie czy turyści odwiedzający Kraków poczują się zaproszeni do wejścia do środka. Potencjalni klienci chętniej odwiedzają punkty handlowe, które „wychodzą na zewnątrz” do klienta, dlatego właściciele biznesów na przykład w takim mieście jak Kraków, często wystawiają na zewnątrz potykacze, stojaki z produktami lub właśnie flagi reklamowe.

Winder reklamowy dla restauratora - Kraków

Kraków charakteryzuje się dużą liczbą punktów gastronomicznych, których widoczność w przestrzeni miejskiej znacząco mogą podnieść flagi reklamowe, a w szczególności windery ustawione przed lokalem. Wszędzie tam, gdzie jest chociaż skrawek wolnego chodnika krakowscy restauratorzy często urządzają przed swoimi lokalami ogródki letnie. Odpowiednio oznakowany materiałami reklamowymi ogródek kusi cieniem i oferuje chwilę odpoczynku zmęczonym marszem turystom. Aby ogródek spełniał swoją rolę warto zadbać o jego odpowiednią identyfikację wizualną. W takich wypadkach często stosuje się się brandowane parasole, meble oraz flagi z logo, np. windery. Kraków, szczególnie latem, obfituje również w przenośne punkty gastronomiczne, jak na przykład food trucki, stoiska z lodami czy napojami, więc winder reklamowy również sprawdzi się doskonale. Windery reklamowe są łatwe do przenoszenia, więc można go złożyć na koniec dnia i rozłożyć ponownie rano, gdy Kraków budzi się do życia. Można powiedzieć, że flagi reklamowe to obowiązkowa pozycja w menu reklamowym każdej krakowskiej restauracji.
Ogródek restauracyjny to miejsce, gdzie doskonale sprawdzi się flaga reklamowa
Pizzerie często stosują flagi reklamowe

Flagi firmowe dla organizatorów imprez - Kraków

Kraków i okolice to miejsca, w których odbywa się wiele imprez plenerowych, a na nich często pojawiają się flagi reklamowe. Podczas zawodów sportowych, pikników rodzinnych czy firmowych imprez promocyjnych organizatorzy zachodzą w głowę, w jaki sposób wyróżnić miejsce organizacji imprezy tak, aby goście mogli łatwo do niego trafić. Z pomocą w tym wypadku mogą przyjść flagi reklamowe, które umieszczone np. w rogach wydzielonej przestrzeni będą sygnalizowały, że tu właśnie odbywa się impreza. Flagi można również rozmieścić po obwodzie całego ogrodzenia.

Windery reklamowe dla komisów i wypożyczalni samochodów - Kraków

Kraków to również miasto, gdzie mieszczą się komisy samochodowe i wypożyczalnie samochodów, spośród których wiele stosuje flagi reklamowe, by przyciągnąć klientów. Flagi reklamowe i windery weszły już do kanonu nośników reklamowych wykorzystywanych przez firmy zajmujące się sprzedażą samochodów używanych. Często stosowanym rozwiązaniem jest na przykład zamocowanie flag na słupkach ogrodzenia okalającego teren komisu. Często także stawia się windery lub flagi typu minibaner przy poszczególnych samochodach. Może być na nich umieszczone np. logo komisu lub hasło typu „wielka wyprzedaż” czy też „rabaty do 30%”.

Wypożyczalnie samochodów często stosują flagi reklamowe - Kraków

Flagi reklamowe – nasza oferta - Kraków

Oferujemy różnego rodzaju flagi reklamowe kompleksowo – produkcja flag wraz z projektem graficznym i gratisową dostawą na terenie miasta Kraków oraz całej Polski. Możemy wykonać flagi z nadrukiem w pełnym kolorze. Nie straszna nam ani czarna apla ani przejścia tonalne, wszelkie kolory z palety CMYK są dostępne. Flagi mogą mieć dowolną tematykę: państwowe, firmowe, z logo, reklamowe, religijne, sportowe, kibicowskie, okolicznościowe. Pomagamy wykonać projekt graficzny lub dostosować go do wymagań wielkoformatowych. 

Rodzaje tkanin

Oferujemy flagi z logo lub innym dowolnym nadrukiem - firmowe, okolicznościowe, kibicowskie - Kraków to na przykład miasto wielu klubów sportowych, które są naszymi klientami. Druk flag możliwy jest na różnych materiałach poliestrowych. Najpopularniejszym materiałem flagowym jest przewiewny i szybkoschnący materiale o gramaturze 120 g/mkw, ale drukujemy również na nieco grubszych dekoracyjnych materiałach przeznaczonych do wnętrz, takich jak satyna czy blockout. Nadruk jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Flagi są po wydruku wygrzewane, co zabezpiecza je przez blaknięciem, a następnie szyte zgodnie z wykrojem.

Mimo że jesteśmy w stanie zaoferować flagi z nadrukiem na różnych tkaninach, windery przez nas produkowane drukowane są na materiale o najmniejszej gramaturze – 120 g/mkw. W przypadku winderów ważne jest przede wszystkim, aby materiał był lekki i przewiewny. Materiał 120 g/mk charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na rozerwanie, mimo że sprawia wrażenie lekkiego i delikatnego.

Często klienci pytają nas, czy szyjemy flagi firmowe z grubszej tkaniny, ponieważ wydaje im się, że takie windery reklamowe będą solidniejsze. Jest dokładnie odwrotnie! Owszem, technicznie da się wyprodukować winder z grubszej, mięsistej tkaniny. Należy jednak pamiętać, że windery reklamowe eksponowane w klimacie takim, jaki cherakteryzuje Kraków narażone są często na działanie deszczu i silnego wiatru. Tkanina mięsista chłonie kilkakrotnie więcej wody, przez co winder nie utrzymuje pożądanego kształtu. Ponadto woda dodatkowo obciąża maszt, sprawiając, że jest on bardziej podatny na złamanie. 

Kraków – jak wybrać winder reklamowy?

Windery różnią się wielkością, kształtem oraz materiałem, z którego wykonany jest maszt. Jeśli planujesz wyeksponować flagi reklamowe na jednym z placów lub skwerów, w które obfituje Kraków, możesz pozwolić sobie na winder lub windery w rozmiarze L lub XL. Im większy rozmiar, tym twoje logo lub inny nadruk reklamowy będzie bardziej widoczny. Jeśli natomiast dysponujesz niewielką powierzchnią ekspozycyjną lub poszukujesz flagi do wnętrza, dobrym wyborem będzie nasz najmniejszy winder – S, lub nieco większy M. Kształt flagi zależy głównie od twoich osobistych preferencji. Jak Kraków długi i szeroki spotyka się windery reklamowe w kształcie łezki (drop) lub skrzydła z zaokrąglonym lub prostym dołem. Na zamówienie możemy także wyprodukować windery reklamowe w kształcie prostokąta. Wówczas maszt flagi nie jest zagięty w łuk lecz pod kątem prostym. Czasem po prostu grafika, którą chcemy nadrukować, ma specyficzny kształt, który wymusza określony kształcie flagi.
Windery kształty - flagi reklamowe Kraków
Jeśli planujesz nabyć flagi reklamowe w dużym rozmiarze i planujesz ich użytkowanie na kilka lat, dobrym wyborem będzie winder premium – wzmocnionym maszcie. Jeśli natomiast szukasz wersji ekonomicznej, możesz zdecydować się na wersję standard.
Gdy już wiemy, jaki winder będzie odpowiedni, możemy zastanowić się nad podstawą, która utrzyma nasz winder reklamowy w pozycji pionowej i zapewni jego obracanie się na wietrze. Jeśli planujesz umieścić windery reklamowe w plenerze, warto rozważyć wbijak, który świetnie nadaje się zarówno do wbicia w trawę, jak i w piasek czy śnieg – Kraków jest gotowy na każdą pogodę. Z kolei, jeśli planujesz postawić winder reklamowy na chodniku przed sklepem lub w hali targowej – wybierz raczej podstawę obciążaną. Podstawa stalowa typu „teczka” o odpowiednio dobranej wadze zapewni stabilność flagi nawet podczas silnego wiatru, a przy tym daje się łatwo przenosić.

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Napisz do nas

Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego poniżej. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności