Windery PREMIUM

Windery reklamowe o kształcie łuku z masztem z aluminium o śr. 28 mm i włókna szklanego. Windery o wzmocnionej konstrukcji przedłużającej żywotność flagi.

Maszt wykonany z ALUMINIUM i WŁÓKNA SZKLANEGO

Część aluminiowa masztu wykonany z aluminium o średnicy 28 mm. Łuk masztu wykonany z włókna szklanego sprawia, że flaga uchyla się pod wpływem wiatru. 

Zastosowania

Taka grubość masztu dobrze sprawdza się w wymagajacych warunkach oraz w przypadku wysokich winderów. Elastyczny łuk dodatkowo zabezpieczenia przez uszkodzeniem flagera w przypadku silniejszych podmuchów wiatru.

Winder zaokrąglony o aluminiowym-elastycznym maszcie.

Tkanina

Przewiewny i szybkoschnący materiał poliestrowy 120 g/mkw. można prać w pralce w temperaturze 30 stopni z dodatkiem delikatnego środka piorącego i prasować żelazkiem (ustawienie dla syntetyków).

Nadruk

Nadruk w pełnym kolorze na materiale poliestrowym 120 g/mkw. Tkanina flagowa jest tkaniną transparentną, na drugiej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku.

Windery PREMIUM - tabela rozmiarów 

Rozmiar Wysokość
masztu
Wymiary
flagi
Rekomendowana
podstawa
M250 cm200 x 90 cm4 kg, 7 kg lub wbijak
L350 cm300 x 90 cm7 kg, 15 kg lub wbijak
XL450 cm400 x 90 cm7 kg, 15 kg lub wbijak
Wymiary flagerów STANDARD  w odniesieniu do wzrostu człowieka.

Windery zaokrąglone PREMIUM

Maszt o średnicy 28 mm wykonany z aluminium oraz włókna szklanego. Tkanina poliestrowa 120 g/mkw z dowolnym nadrukiem odpornym na czynniki atmosferyczne.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowo-elastyczny - wys. 200 cm.

Winder PREMIUM rozmiar S

od 185 zł

Całkowita wysokość windera - 200 cm, wymiary flagi - 160 x 90 cm.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowo-elastyczny - wys. 250 cm.

Winder PREMIUM rozmiar M

od 195 zł

Całkowita wysokość windera - 250 cm, wymiary flagi - 200 x 90 cm.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowo-elastyczny - wys. 200 cm.

Winder PREMIUM rozmiar L

od 215 zł

Całkowita wysokość windera - 350 cm, wymiary flagi - 300 x 90 cm.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowo-elastyczny - wys. 450 cm.

Winder PREMIUM rozmiar XL

od 275 zł

Całkowita wysokość windera - 450 cm, wymiary flagi - 400 x 90 cm.

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Windery Premium to windery o konstrukcji wzmocnionej, przeznaczone do użytkowania w trudnych warunkach pogodowych. Windery Premium wykonane są z rury aluminiowej o średnicy 28 mm łączonej z włóknem szklanym. Dzięki takiej budowie winder Premium tworzy stabilną konstrukcję, odporną na złamanie masztu czy porwanie się flagi przy dużym wietrze. Flaga reklamowa wydrukowana jest na materiale poliestrowym o gramaturze 120 g/mkw. Do windera Premium należy dobrać odpowiednią podstawę przeznaczoną do twardego, stabilnego podłoża, takiego jak chodnik czy posadzka, bądź też do podłoża miękkiego lub/i nierównego, jak glina, trawa czy ziemia.
Winder Premium składa się z kilku elementów aluminiowych, które montujemy ze sobą wkładając jeden element w drugi oraz elementu elastycznego wykonanego z włókna szklanego, który umieszczamy na szczycie masztu. Na zmontowany maszt naciągana jest flaga reklamowa. Maszt zakończony elastycznym segmentem wchodząc z tunel flagi powinien się w naturalny sposób wygiąć w łuk. Następnie flagę należy przywiązać do pętelki umieszczonej z boku masztu tak, aby flaga nie zwijała się do góry, gdy flaga zacznie „pracować” na wietrze. Gotowy winder z flagą umieszczamy w wybranej podstawie. I gotowe!

Napisz do nas

Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego poniżej. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności