Dekoracje patriotyczne z materiału flagowego – abc

Ozdoby patriotyczne to akcesoria, które podkreślają charakter święta narodowego i przypominają nam o obchodzonej rocznicy. Flagi wywieszane w oknach, kotyliony przy marynarkach czy wstążki na samochodowe lusterka – wbrew pozorom, wszystkie te dekoracje wciąż cieszą się popularnością.

Materiał flagowy – czym się charakteryzuje?

Tkanina flagowa, z której wykonujemy flagi patriotyczne we Flager.pl, to materiał poliestrowy o gramaturze 120 g/mkw. Wyróżnia się on dużą wytrzymałością i odpornością na trudniejsze warunki atmosferyczne, takie jak intensywny wiatr, opady deszczu i śniegu czy promienie słoneczne. Jest on odporny także na inne zniszczenia oraz zabrudzenia. Dużym atutem jest również jego lekkość – jeśli materiał jest za ciężki, flaga nie może swobodnie powiewać na wietrze. Ponadto, tkanina bardzo szybko schnie, jest przewiewna i odporna na zagniecenia. Cyfrowy nadruk na poliestrze gwarantuje z kolei idealne odwzorowanie barw. Materiał flagowy wykorzystywany we Flager.pl zdaje egzamin w niemal każdych warunkach pogodowych.

Flagi w barwach narodowych

Flagi w barwach narodowych to akcesoria, po które większość z nas sięga w takie dni jak Święto Flagi czy Święto Narodowe Trzeciego Maja. Widnieją one zarówno na budynkach instytucji rządowych, urzędów, szkół czy kościołów, jak również przy oknach bloków mieszkaniowych i domów prywatnych. Flaga narodowa stanowi najpopularniejszą dekorację patriotyczną – dlatego we Flager.pl tworzymy na zamówienie również ten rodzaj flag! Są one obszywane na krawędziach i wykańczane zgodnie z życzeniem Klienta. Co ważne, mogą one być używane na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nich jest montaż na maszcie stacjonarnym. Flagi można także zamontować na ogrodzeniu lub trzymać w rękach w trakcie pochodu. Wiele zależy od rodzaju wybranej flagi. We Flager.pl tworzymy flagi z różnego rodzaju wyzakończeniami – m.in. karabińczykami, metalowymi oczkami, tunelami lub wykończeniem „żeglarskim”. Nadruk na flagach patriotycznych jest nadrukiem jednostronnym – materiał flagowy jest jednak całkowicie transparentny. Dzięki temu na drugiej stronie doskonale widać lustrzane odbicie godła czy patriotycznego napisu. Ponadto, flagi można bez przeszkód składać lub zwijać do transportu. Dzięki temu zajmują one niewiele miejsca – to ich kolejna duża zaleta.

Nie tylko dekoracje patriotyczne – co jeszcze zamówią Państwo we Flager.pl?

Jeżeli oprócz flag narodowych na domy czy siedzibę firmy poszukują Państwo innych flag – np. reklamowych – we Flager.pl wykonujemy je na zamówienie. Elementem oferty, który wzbudza największe zainteresowanie naszych Klientów, są windery – flagi reklamowe na maszcie. Mowa zarówno o winderach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. To jeden ze najskuteczniejszych sposobów na promocję firmy i zwrócenie uwagi kolejnych potencjalnych klientów. Doskonale sprawdzają się one nie tylko postawione przed siedzibą firmy, ale i podczas rozmaitych eventów branżowych. Wykonujemy windery w trzech najpopularniejszych kształtach – prostokąta, łezki oraz łuku. To maszty z flagami odporne na uszkodzenia i nawet najtrudniejsze warunki pogodowe. Oprócz winderów reklamowych, we Flager.pl tworzymy także tradycyjne flagi do masztów kotwionych w gruncie – zarówno te w orientacji poziomej, jak i pionowej. Na Państwa zamówienie możemy wykonać również chorągiewki reklamowe – idealne do wręczania klientom podczas rozmaitych wydarzeń. Ponadto, z myślą o kibicach drużyn, sportowcach i właścicielach klubów sportowych, produkujemy także flagi sportowe. Stanowią one świetny sposób na wyrażenie solidarności z członkami danego klubu i pokazanie przynależności do społeczności kibiców. W naszej ofercie znajdują się nie tylko flagi dla drużyn sportowych czy mniejsze flagi do trzymania w rękach – np. na trybunach – ale i flagi sektorowe znacznie większych rozmiarów.

Efektowne flagi, wstążki oraz kotyliony w biało-czerwonych barwach to idealny sposób na wyrażenie solidarności ze swoim państwem i świętowanie ważnych świąt narodowych. We Flager.pl tworzymy flagi narodowe z tkaniny flagowej w dowolnym rozmiarze – wszystko zależy od Państwa indywidualnych potrzeb. Wykonamy zarówno dużych rozmiarów flagę narodową na ogrodzenie czy budynek firmy, jak i niewielkie chorągiewki do zaczepienia przy samochodzie lub trzymania w rękach podczas marszu. Niezależnie od wybranego rodzaju, spełnią one swoją funkcję i posłużą Państwu przez wiele kolejnych lat. To solidne, estetycznie wykonane i przykuwające uwagę produkty, na które zdecydowały się już setki Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.