Flagi na zamówienie – wybierz nas

Trwałości i jakości flag wykonywanych na zamówienie nie da się porównać z flagami tworzonymi masowo i sprzedawanymi w sieci marketów. We Flager.pl produkujemy flagi zgodnie z Państwa projektem oraz potrzebami – niezależnie od okazji czy branży. Jakie flagi znajdują się w naszej ofercie i dlaczego warto w nie zainwestować?

Flagi na zamówienie

W firmie Flager.pl wiemy, jak ważna jest widoczna z daleka reklama. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo flagi reklamowej w postaci windera, czy flagi na pochód w formie transparentu, stworzymy dokładnie to, na czym Państwu zależy. Możemy umieścić na nich dowolne hasła i grafiki – wedle indywidualnych potrzeb Klienta. Podczas produkcji flag zawsze sugerujemy się Państwa projektem – możemy również stworzyć go wspólnie. Co ważne, nasz druk zapewnia idealne odwzorowanie każdego projektu graficznego. Nasze windery i flagi wykonywane są z wytrzymałych materiałów, odpornych na różne czynniki zewnętrzne oraz warunki atmosferyczne. Nasze produkty trafiają do Klientów z rozmaitych branż – m.in. gastronomicznej, motoryzacyjnej, medycznej czy ubezpieczeniowej. Pojawiają się one również na wydarzeniach branżowych, eventach sportowych, meczach, manifestacjach i pochodach. To zasługa ich różnorodności – tworzymy flagi w przeróżnych kształtach, rozmiarach, te na drzewcach flagowych i te na maszt. Większość z nich jest wyjątkowo łatwa w transporcie i montażu, co stanowi ich duży atut.

Flagi dla stowarzyszeń

Jedną z grup, które często decydują się na skorzystanie z usług Flager.pl, są różnego rodzaju stowarzyszenia. Flaga to doskonała forma promocji i narzędzie reprezentacyjne dla organizacji. Flagi stowarzyszenia mogą być wywieszane podczas rozmaitych wydarzeń lub cały czas stać przed jego siedzibą, przykuwając uwagę przechodniów. We Flager.pl tworzymy flagi w różnych rozmiarach, dzięki czemu możemy dopasować je idealnie do danego eventu lub przestrzeni. Te stojące na zewnątrz są zazwyczaj większe i stabilniejsze – dzięki temu nie przewracają ich nawet większe podmuchy wiatru. Produkty Flager.pl sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju imprez charytatywnych, koncertów czy pikników rodzinnych. Specjalnie na te okazje możemy stworzyć również niewielkie chorągiewki, które mogą być później wręczane uczestnikom. Małe flagi wykonujemy zarówno z tkaniny flagowej, jak również ze sztywnego papieru. Drugi wariant chorągiewek umożliwia lepsze wyeksponowanie hasła, grafiki, nazwy stowarzyszenia bądź nazwy eventu.

Flagi na eventy i marsze dużych grup

Demonstracje, pochody i marsze to wydarzenia, podczas których flagi są niemal koniecznością. Ich uczestnicy umieszczają na flagach propagandowe treści – hasła lub postulaty – wyrażając tym samym swoje opinie na dany temat. We Flager.pl nie zapomnieliśmy o uczestnikach strajków i marszów – nasze flagi na zamówienie tworzone są także na te okazje. To głównie flagi na drewnianych drzewcach z materiału flagowego lub banerowego, Najczęściej tworzywo to jest sporych rozmiarów – dzięki temu flagi są widoczne nawet w większym tłumie protestujących ludzi, a hasło lub rysunek można odczytać z dużej odległości. Flagi w formie transparentów sprawiają, że osoby protestujące są zauważane – udając się na jakikolwiek pochód, warto więc zaopatrzyć się w co najmniej jedną z nich. Doświadczeni specjaliści Flager.pl pomogą Państwu stworzyć flagę, która przykuje uwagę każdego!

Flagi z logotypami

We Flager.pl tworzymy flagi z logotypami firm z niemal każdej branży. Niezależnie od tego, czy działają Państwo na obszarze związanym z gastronomią, sportem czy mechaniką samochodową – zaprojektujemy flagę reklamową zgodnie z Państwa potrzebami. Kształt flagi dobieramy do kształtu logo – tak, aby było ono jak najlepiej wyeksponowane. Przygotowując flagę z logotypem, zwracamy uwagę również na użyte kolory. Barwy wykorzystane na flagach wpływają bowiem na zapamiętywanie i przykuwają wzrok przechodniów. Nie mogą one zatem różnić się od rzeczywistej palety, wykorzystanej podczas projektowania samego logo. Drukujemy w kolorystyce CMYK, a więc projekty powinny być przygotowane w tej przestrzeni barwnej, w przeciwnym razie zostaną one automatycznie zamienione na CMYK. Tło flagi dopasowujemy do logotypu w taki sposób, aby nie tłumił on kolorów znaku marki, lecz dodatkowo je uwydatniał.

Flagi z hasłami

Oprócz flag z logo i grafiką, we Flager.pl tworzymy również te z różnego rodzaju hasłami. Mowa m.in. o okrzykach kibiców czy hasłach motywacyjnych – to ten typ flag, który sprawdza się idealnie głównie podczas eventów sportowych i meczów. Wykonujemy również flagi z chwytliwymi hasłami zachęcającymi do skorzystania z oferty firmy – często działają one zdecydowanie lepiej niż te z samą nazwą i logotypem firmy. Podczas projektowania flag dbamy o to, aby rozmiar tekstu nie był za mały lub zbyt duży. Dobieramy również odpowiednią czcionkę, dzięki której hasło jest wyraźne i widoczne nawet z większej odległości. Jeżeli tekstu jest na fladze zbyt dużo, przechodnie często rezygnują z jego przeczytania. Krótkie hasła i wyrażenia to najlepszy sposób na szybkie i skuteczne przyciągnięcie uwagi!

Flagi upamiętniające ważne wydarzenia

We Flager.pl zajmujemy się również produkcją flag upamiętniających ważne historyczne wydarzenia. To bardzo dobre rozwiązanie na obchody jubileuszów, koncerty czy marsze z okazji różnego rodzaju rocznic. Tworzymy m.in. flagi w barwach narodowych, idealne na obchody Święta Flagi, Narodowego Święta Niepodległości czy Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego. Mowa zarówno o flagach na drzewcach, jak również tych do przymocowania w oknie lub postawienia przed budynkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.