Jakie usługi możemy Ci zaproponować? Przegląd oferty

We Flager.pl tworzymy flagi na zamówienie zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami Klienta. To nie tylko klasyczne flagi na maszt czy transparenty, ale i windery reklamowe czy flagi sportowe. Sprawdź, co dokładnie mamy Ci do zaoferowania i wybierz usługę, która odpowiada Twoim potrzebom!

Windery – jedna z najskuteczniejszych metod reklamy

Nasza oferta obejmuje głównie tworzenie winderów, czyli flag reklamowych dla różnych branż. Ustawione przed siedzibą firmy lub wykorzystywane podczas eventów branżowych znacząco pomagają one zwiększać rozpoznawalność firmy. We Flager.pl tworzymy na zamówienie windery w kilku najpopularniejszych kształtach – prostokątne, łezki oraz te
w kształcie łuku. Pierwsze z nich to dobry wybór w przypadku firm, którym zależy na zwiększeniu widoczności. Dzięki dużym rozmiarom flagi te są zauważalne nawet z większej odległości. Windery w kształcie łezki sprawdzają się z kolei w przypadku okrągłych i owalnych logotypów – są one szersze u góry i węższe na dole. Flagi typu winder w kształcie łuku dzielimy natomiast na dwa rodzaje – Standard oraz Premium. Pierwszy z nich nadaje się głównie do miejsc o umiarkowanej sile wiatru, z kolei drugi – dzięki wzmocnionej konstrukcji doskonale zdaje egzamin nawet w trudniejszych warunkach. Wszystkie tworzone przez nas windery wyróżnia bardzo duża stabilność – nawet wówczas, gdy są one narażone na silne podmuchy wiatru. Dzięki temu reklama firmy widoczna jest cały czas, niezależnie od pogody. Zapewniamy pełnokolorowy nadruk na trwałej tkaninie, odpornej na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Poza samymi flagami oferujemy także akcesoria do ich prawidłowego montażu – np. wbijaki i podstawy.

Tradycyjne flagi na maszt

Oprócz przykuwających wzrok winderów tworzymy także tradycyjne flagi przeznaczone do masztów kotwionych w gruncie. To uniwersalne rozwiązanie, które z pewnością długo nie straci na popularności. Flagi na maszt dopasowane do potrzeb firmy stanowią bardzo skuteczną formę reklamy. Oferta Flager.pl obejmuje flagi w orientacji zarówno pionowej, jak i poziomej. Pierwsze z nich najczęściej wybierane są właśnie przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa –
w połączeniu z solidnym, wytrzymałym masztem z windtrackerem, zapewniają one bardzo dobrą widoczność nadruku nawet w przypadku gorszej pogody. Orientacja pozioma zazwyczaj stosowana jest w przypadku flag państwowych, swobodnie powiewających na wietrze. To jednak wyłącznie od naszych Klientów zależy, jaką orientację ma zamówiona przez nich flaga – zawsze staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Flagi sportowe i sektorowe

Oferta Flager.pl obejmuje również flagi sportowe, najczęściej wykorzystywane przez drużyny sportowe. To nic innego, jak flagi w barwach danego klubu, zazwyczaj także z jego herbem oraz nazwą. Sprawdzają się one doskonale zarówno podczas meczów czy innych wydarzeń sportowych, jak i do samej promocji drużyny. Dzięki nim może ona budować swój wizerunek i wyróżniać się na tle innych klubów. Oferujemy nie tylko klasyczne flagi na maszcie, mocowane m.in. ogrodzeniach stadionu, ale i te rozwijane na powierzchni boiska. Ponadto tworzymy flagi dla kibiców drużyn, nierzadko opatrzone hasłami zagrzewającymi do walki. Stanowią one bardzo dobry sposób na pokazanie swojej przynależności do społeczności fanów. To m.in. tradycyjne flagi na drzewcach oraz flagi sektorowe w dużym formacie, zszywane
z kilku pasów materiału. Niekiedy mają one nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni. Są one trzymane w rękach przez kibiców siedzących na trybunach w taki sposób, aby pokryły cały sektor stadionu. Dzięki temu grająca mecz drużyna już z daleka widzi swoich fanów. Flagi tego rodzaju wykonuje się z cienkiego, przewiewnego materiału, który zapewnia kibicom stały dostęp powietrza.

Transparenty na marsze i pochody

Oprócz winderów, flag na maszt czy flag sportowych oferujemy również flagi na różnego rodzaju pochody, marsze i demonstracje. To produkty mające podkreślić cel danego wydarzenia – właśnie dlatego pojawiają się na nich okolicznościowe lub propagandowe hasła i okrzyki. Transparenty wyposażone są w długie drążki, umożliwiające komfortowe trzymanie podniesionej „flagi” przez cały marsz. Wytrzymały materiał przymocowany do drzewców pozwala z kolei na łatwe odczytywanie treści. Flagi wykonujemy z tworzywa banerowego lub tekstylnego, np. flagowego. Ich największą zaletą jest duża odporność na opady atmosferyczne czy promienie słoneczne. Co więcej, kolory nadruków nie blakną nawet po długiej ekspozycji na światło słoneczne, umożliwiając tym samym wielokrotne używanie transparentów podczas kolejnych podobnych wydarzeń. Najpopularniejsze wymiary naszych transparentów to 150 cm na 70 cm – taki rozmiar znacząco ułatwia ich transport, zwijanie oraz rozwijanie.

Szturmówki i chorągiewki

Nasza oferta obejmuje zarówno flagi dużych rozmiarów, jak i te niewielkie – np. papierowe chorągiewki. Stanowią one doskonałe narzędzie promocyjne podczas różnego rodzaju eventów branżowych. Wręczane klientom firmy pomagają budować wizerunek danej marki i sprawiają, że pozostaje ona w ich świadomości na dłużej. We Flager.pl wykonujemy chorągiewki zarówno z tkaniny flagowej, jak i z wytrzymałego papieru.

MINI i MAXI BANER, czyli maszty do zadań specjalnych

Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się również maszty – zarówno mniejsze, przenośne, jak i te przeznaczone do trwałego montażu w gruncie. Propozycja MAXI BANER to ekonomiczny maszt wykonany z aluminium, segmentowany z windtrackerem, czyli poprzeczną belką mocowaną na szczycie masztu. Jego maksymalna wysokość to aż 5,5 metra – dzięki tak dużym rozmiarom flaga jest widoczna z daleka i doskonale spełnia swoją funkcję. Obrotowy windtracker dodatkowo wspomaga eksponowanie flagi – nawet w całkowicie bezwietrzne dni. MINI BANER to z kolei przenośny maszt aluminiowy wyposażony w obciążaną podstawę, która zapewnia stabilność flagi. Podobnie jak wersja maxi, maszt posiada obrotową belkę ułatwiającą prezentację nadruku.

Jeśli szukają Państwo flagi, która w prosty i skuteczny sposób wspomoże promocję firmy lub wydarzenia, zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.