Flagi sportowe

Flagi sportowe tworzone są głównie z myślą o kibicach danych drużyn, sportowcach oraz właścicielach klubów sportowych. Flaga klubowa to doskonały sposób na wyrażenie solidarności z członkami drużyny i przynależności do społeczności kibiców. Jakie wyróżniamy rodzaje flag sportowych?

Flagi sportowe – co to takiego?

Flagi sportowe to nic innego, jak flagi sektorowe, klubowe czy transparenty umieszczane na ogrodzeniach stadionów podczas meczów. Są one wykorzystywane w wielu dziedzinach sportu – zazwyczaj jednak możemy spotkać je podczas meczów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy futbolu amerykańskiego. Stosuje się je również na wejściach do ringów bokserskich czy witrynach wzdłuż lodowisk. Najczęściej posiadają one logotyp konkretnego klubu sportowego i występują w jego barwach. Niekiedy widnieją na nich również rozmaite hasła oraz okrzyki kibiców. Mogą one przyjmować różne formy – np. klasycznej flagi na drzewcu, czyli szturmówki, lub prostokątnej flagi do trzymania w rękach, idealnej na zawody sportowe oraz mecze. We Flager.pl tworzymy flagi sportowe dla klubów sportowych każdego rodzaju – to idealna forma reklamy samej drużyny lub konkretnego wydarzenia, np. ważnego meczu.

Flagi dla klubów sportowych

Każdy klub sportowy pragnie osiągnąć poczucie wspólnoty między jego członkami a sympatykami i kibicami. Flagi klubowe to jeden z symboli tej solidarności i jedności. Stanowią one doskonały element identyfikacji drużyny, a ponadto – umożliwiają skuteczną reklamę klubu. Flagi na maszt z herbem drużyny powiewające na wietrze podczas meczów lub przymocowane do ogodzenia stadionu, pozwalają budować jej wizerunek. Pomagają one również zapamiętywać logo i barwy klubu, utrwalając je tym samym w świadomości odbiorców. Oprócz flag mocowanych do ogrodzeń lub umieszczanych na maszcie, doskonały efekt dają te rozwijane na powierzchni boiska przed rozpoczęciem lub po zakończeniu meczu.

Flagi dla kibiców drużyn sportowych

Wszyscy kibice czują dumę na myśl o klubie sportowym, którego są miłośnikami. Z innymi kibicami komunikują się oni dzięki konkretnym symbolom, np. flagom z herbem drużyny. Wysokiej jakości flaga na maszcie z logotypem i nazwą klubu to doskonały sposób na pokazanie swojej sympatii i przynależności do społeczności kibiców. We Flager.pl tworzymy flagi kibicowskie na zamówienie, zgodnie z wszelkimi Państwa wymaganiami. Nadruk znajdujący się na fladze może być zarówno nazwą drużyny, jak i charakterystycznym dla kibiców hasłem. Flagi kibicowskie stanowią nie tylko przydatne akcesorium na mecz, ale również doskonałą pamiątkę z danego wydarzenia – zwłaszcza, jeśli ulubiona drużyna odniosła akurat zwycięstwo.

Flagi sektorowe

Flagi sektorowe są flagami sportowymi o dużych rozmiarach – może to być nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni. Wykorzystuje się je w trakcie różnego rodzaju wydarzeń sportowych – np. meczów piłki nożnej czy siatkówki. Tego rodzaju flagi trzymane są w rękach przez kibiców zajmujących miejsca na trybunach w taki sposób, aby pokryły cały sektor stadionu – stąd właśnie wzięła się ich nazwa. Wówczas sportowcy wiedzą, gdzie siedzą kibice wierni ich drużynie. Z racji dużego formatu, flagi sektorowe najczęściej zszywa się z kilku pasów materiału. Zazwyczaj jest to przewiewna, jak najcieńsza tkanina. W przeciwnym razie duży bryt materiału mógłby zablokować dostęp powietrza do ludzi skrytych za flagami. Na flagach sektorowych znajdują się najczęściej nadruki w formie logo klubu sportowego, barw drużyny i zagrzewających do walki haseł.

Flagi sportowe w ofercie Flager.pl

We Flager.pl zajmujemy się tworzeniem mocnych i wytrzymałych flag sportowych na zamówienie. Mowa zarówno o flagach dla drużyn sportowych, jak i flagach kibicowskich oraz sektorowych. To flagi w różnych rozmiarach, z różnego rodzaju nadrukami – to, co znajdzie się na materiale zależy wyłącznie od Państwa. Możemy umieścić na nim zarówno napis – np. nazwę klubu sportowego lub okrzyk zagrzewający do walki – jak i grafikę – najczęściej jest to logo drużyny. Z uwagi na fakt, że wydarzenia sportowe, takie jak mecze czy zawody, odbywają się często na otwartej przestrzeni, nasze flagi wykonywane są z odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów. Opady atmosferyczne czy zbyt duża ilość promieni słonecznych nie wpływają stan materiałów ani na wyrazistość kolorów. Flager.pl oferuje swoim Klientom flagi sportowe, które okażą się doskonałym uzupełnieniem rozgrywek, meczów oraz ważnych imprez sportowych – np. jubileuszu danej drużyny. Nasze flagi wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły – dzięki temu wyróżnia je wysoka trwałość. Tworzymy je w dowolnej ilości egzemplarzy – może to być jedna wielkoformatowa flaga lub kilka mniejszych lub większych flag.

Chorągiewki papierowe do promocji klubu

We Flager.pl oprócz dużych flag sportowych dla klubów i kibiców, tworzymy również mniejsze chorągiewki papierowe. To doskonałe narzędzie do promocji drużyny podczas różnego rodzaju eventów sportowych. Małe flagi przymocowane do plastikowych lub drewnianych patyczków można przyczepić do stoiska klubu lub rozdawać je uczestnikom wydarzenia. Tego typu chorągiewki z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także podczas meczu obok dużych flag sportowych. Chorągiewki wykonywane są nie tylko ze sztywnego papieru, ale również z tkaniny flagowej. Flagi papierowe umożliwiają dokładne wyeksponowanie nazwy oraz herbu klubu lub umieszczonego na nich hasła. Na chorągiewkach umieścić można również informacje o zbliżającym się meczu wraz z zaproszeniem do kibicowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.