Winder jako forma promocji nowo otwartej placówki

Winder to forma promocji firm, która od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością. Jak się okazuje, może on stanowić doskonałą reklamę nie tylko istniejących placówek, ale i tych nowo powstałych. Dlaczego otwierając firmę warto zainwestować we flagę reklamową?

Reklama dla firmy z każdej branży

Flaga winder to taki rodzaj reklamy, który można wykorzystać do promocji każdego rodzaju firmy. Charakter jej działalności nie ma w tym przypadku znaczenia – windery z logo sprawdzą się w przypadku każdej branży. Stosują je przedstawiciele branży zarówno gastronomicznej, sportowej czy turystycznej, jak i modowej, medycznej czy motoryzacyjnej. Jeżeli więc właśnie założyli Państwo firmę związaną z którąś z nich, winder reklamowy z pewnością pomoże szybko ją wypromować. Tego typu reklamę często możemy spotkać również przed ośrodkami wypoczynkowymi, bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi. Bez odpowiedniej promocji, nowo otwarta placówka przez długi czas może zostać w ogóle niezauważona. Maszty flagowe w skuteczny i nienachalny sposób informują przechodniów o pojawieniu się na mapie miasta nowego miejsca, które warto odwiedzić. Z powodzeniem można stosować je zarówno w dużych metropoliach, gdzie łatwo o konkurencję, jak również w mniejszych miejscowościach.

Wpływ na wizerunek firmy

Windery reklamowe widoczne przed nowo otwartą firmą uznawane są za bardziej interesującą formę promocji niż klasyczna ulotka czy baner. Ponadto, uważa się je także za bardziej profesjonalne – odbiorcy znacznie lepiej postrzegają miejsca, które wykorzystują taki rodzaj reklamy. Tradycyjne ulotki rozdawane przez pracowników czy plakaty wiszące na tablicach reklamowych nie cieszą się już taką popularnością, jak kilka lat temu. Odpowiednio zaprojektowana flaga z nadrukiem prezentuje się z kolei estetycznie i wskazuje na to, że firma stawia na nowoczesne rozwiązania. Dla przedsiębiorców, którzy właśnie otworzyli daną placówkę, może to być bardzo duży plus. Widząc interesujący żagiel reklamowy stojący przed firmą, przechodnie z chęcią odwiedzą nowe miejsce. Gdyby windera nie było przed drzwiami, prawdopodobnie minęliby je nieświadomi istnienia nowo otwartego sklepu czy warsztatu.

Flagi firmowe – rozwiązanie przystępne cenowo

Flagi z nadrukiem to obecnie jedna z najpopularniejszych metod reklamy firmy. Powodem, dla którego stanowią one dobrą formę promocji dla nowo otwartych placówek, jest również koszt ich zakupu. Windery reklamowe stanowią wyjątkowo atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Zdarza się, że właściciele nowo powstałych firm nie posiadają na początku zbyt dużej ilości środków na reklamę. W przypadku winderów, nie trzeba ponosić bardzo wysokich kosztów, aby skutecznie zareklamować swoją markę. Często bowiem wystarczy jeden egzemplarz flagi na maszt, aby o firmie dowiedziało się spore grono potencjalnych klientów. Niezależnie od tego, czy mowa o winderze zewnętrznym, czy wewnętrznym, we Flager.pl pomagamy dobrać rozwiązanie najkorzystniejsze cenowo.

Winder reklamowy przykuwa uwagę

Flaga z własnym nadrukiem to dla nowo otwartej placówki idealny sposób na przyciągnięcie klientów. Przykuwa ona uwagę przechodniów nawet wówczas, kiedy są oni zajęci rozmową lub przyglądają się innym widocznym na drodze reklamom. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Flagi winder – zwłaszcza te większych rozmiarów – dzięki swojej wysokości wyrastają ponad głowy, samochody czy stojące na chodniku przedmioty. Jeżeli dodatkowo poruszają je podmuchy wiatru, jeszcze łatwiej jest je zauważyć. Najważniejsze jest ustawienie windera w widocznym miejscu, przed samym wejściem do danej placówki. W przeciwnym razie odbiorca może zastanawiać się, które drzwi powinien wybrać, aby trafić do nowo otwartego miejsca. Jeśli postawimy winder w taki sposób, aby nie przeszkadzał spacerującym ludziom, z pewnością wielu z nich zainteresuje się reklamą.

Wyróżnienie na tle innych firm

Winder flaga stojąca przed nowo powstałą placówką pozwala wyróżnić się na tle innych firm. Jeżeli w celu promocji swojej działalności konkurencja korzysta wyłącznie z banerów, ulotek czy plakatów, zaciekawieni odbiorcy z chęcią odwiedzą miejsce, które oferuje nowoczesną formę reklamy. Starannie dobrany maszt do flagi oraz flaga na zamówienie wykonana w profesjonalny sposób mogą kojarzyć się potencjalnym klientom z wyższą jakością usług lub towarów. Jeśli więc zastanawiają się Państwo, jak wyróżnić się na tle placówek z tej samej branży, zdecydowanie warto postawić na flagi reklamowe z nadrukiem.

Windery Flager.pl jako forma reklamy nowo otwartej placówki

Flagi reklamowe z logo i napisem mogą występować w rozmaitych rozmiarach i formach. We Flager.pl stawiamy na klasyczne rozwiązania, które cieszą się największym zainteresowaniem. Mowa o flagach w kształcie łuku, prostokąta lub łezki, przeznaczonych do postawienia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. W przypadku nowo otwartej firmy najlepszym wyborem okażą się windery zewnętrzne – w ten sposób dowie się o niej duża ilość osób. Warto zwrócić uwagę m.in. na te z aluminiowo-elastycznym masztem o średnicy 28 milimetrów. Mogą one stać przed placówką przez wiele tygodni, nawet w wietrzne dni, bez ryzyka upadku czy zniszczenia. Niezależnie od tego, czy firma zlokalizowana jest w środku miasta, czy na bardziej otwartej przestrzeni, z powodzeniem dobierzemy flagę na zamówienie dostosowaną do warunków. Jeżeli mieści się ona w budynku, w którym swoją siedzibę ma wiele innych firm, oprócz windera stojącego na zewnątrz, warto także postawić na korytarzu winder wewnętrzny. Dzięki lekkiej konstrukcji, nasze maszty do flag można z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Tworzymy flagi windery dostosowane do potrzeb każdej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.