Windery – prawdy i mity

Na reklamę firmy lub eventu w postaci flagi reklamowej decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców. Windery to uniwersalne i skuteczne rozwiązanie, pomagające zwiększać widoczność firmy i zdobywać kolejnych klientów. Dziś przedstawiamy kilka najpopularniejszych mitów o winderach, z którymi należy rozprawić się na dobre!

Mit nr 1: windery to kosztowne rozwiązanie

Jednym z często powielanych mitów jest ten dotyczący wysokiej ceny winderów. Wielu naszych Klientów początkowo obawiało się inwestycji w tego rodzaju reklamę z uwagi na jej koszt. Okazuje się jednak, że winder reklamowy to nie tylko skuteczna, ale i przystępna cenowo forma promocji firmy! Raz zakupiony może służyć przez wiele lat, a w porównaniu z promocją w Internecie, radiu czy telewizji, nie generuje wcale wysokich kosztów. Niejednokrotnie inwestycja w winder okazuje się też bardziej opłacalna niż wydruk tysięcy ulotek, plakatów czy wizytówek. Co więcej, flaga reklamowa jest wówczas znacznie bardziej wytrzymała. Wielu odbiorców nie przepada za wręczaną na ulicy reklamą i namawianiem do skorzystania z usług. Winder w skuteczny i nienachalny sposób sam zwraca na siebie uwagę – a tym samym także na daną firmę. Tego typu rozwiązanie cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Mit nr 2: winder nie nadaje się dla każdej branży

Kolejnym mitem, z którym warto raz na zawsze się rozprawić, jest ten mówiący, że winder sprawdza się tylko w kilku branżach. Nic bardziej mylnego! To niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które może być wykorzystywane do promowania setek rodzajów działalności. Decydują się na niego przedstawiciele niemal każdej możliwej dziedziny! Flagi reklamowe stawiane są zarówno przed salonami samochodowymi czy oddziałami bankowymi, jak również obok lokali gastronomicznych, gabinetów kosmetycznych czy lokalnych kwiaciarni. Wykorzystuje się je również podczas różnego rodzaju eventów – niezależnie od ich tematyki. Mowa o wydarzeniach sportowych, targach branżowych, konferencjach, wystawach czy zlotach fanów. Windery stawiane są także na plażach w kurortach turystycznych, m.in. w celu reklamowania konkretnych ośrodków wypoczynkowych. Jak widać, winder sprawdzi się doskonale w każdej jednej branży – bez wyjątku! Mogą więc Państwo prowadzić niewielki butik lub zarządzać ogromną korporacją – w każdym przypadku flaga reklamowa spełni swoje zadanie.

Mit nr 3: windery to rozwiązanie wyłącznie na zewnątrz

Często powtarzanym mitem na temat winderów jest to, że są one przeznaczone wyłącznie do zewnętrznej reklamy firmy czy eventu. W rzeczywistości jednak jest to forma promocji, którą możemy wykorzystać także wewnątrz budynku. Wiele zależy od wielkości windera, kształtu czy użytych do jego wykonania materiałów. Windery do pomieszczeń mierzą od 2 do 2,5 metra, a ich podstawa nie waży więcej niż 4 lub 7 kilogramów. Mają one również nieco cieńszy maszt niż te przeznaczone na zewnątrz. Nie są one bowiem aż tak narażone na nagłe, silne podmuchy wiatru. W tym przypadku flaga jest mniejsza od masztu o kilkadziesiąt centymetrów. Z powodzeniem mogą być one wykorzystywane m.in. na korytarzach biurowca czy przed wejściem na salę konferencyjną. Organizując ważne wydarzenie, warto postawić winder w hallu – np. jako wskazówkę dla przybywających uczestników. Prostokątne windery dużych rozmiarów, odporne na rozmaite warunki atmosferyczne, to z kolei doskonały wybór dla firm, którym zależy na reklamie widocznej w plenerze z większej odległości. Zazwyczaj są to flagi z masztem mierzące 3,5-4,5 metra.

MIT nr 4: windery są ciężkie i nieporęczne

Mogłoby się wydawać, że maszt z flagą reklamową to nieporęczne, ciężkie i niewygodne w transporcie rozwiązanie. W rzeczywistości jednak jest zupełnie odwrotnie! Windery produkowane w Flager.pl wyróżnia wyjątkowo lekka konstrukcja, co znacząco ułatwia ich przenoszenie z miejsca na miejsce. Ponadto, dzięki kilku rodzajom podstaw do wyboru, bez najmniejszych przeszkód można umieścić je w niemal każdym podłożu – nawet w piasku czy na trawie. To całkowicie mobilne rozwiązanie, które sprawdzi się niezależnie od warunków. Maszty do flag reklamowych Flager.pl wykonane są z aluminium bądź połączenia tego tworzywa z włóknem szklanym. To właśnie dzięki wykonaniu z tych materiałów ich przenoszenie jest tak łatwe i komfortowe. Sam montaż windera również nie trwa długo i nie sprawia trudności. Co więcej, flaga z masztem nie zajmuje po złożeniu wiele miejsca.

Mit nr 5: nie warto inwestować w winder – przechodnie i tak go ominą

Niektórzy uważają, że winder przykuwa uwagę wyłącznie przez chwilę, a po jakimś czasie… nikt już na niego nie spogląda. O ile każdego dnia przechodzą obok niego te same osoby, w pewnym momencie może on przestać robić na nich aż takie wrażenie – to prawda. Warto jednak zauważyć, że zlokalizowane w centrum miasta firmy codziennie mijają setki, a nawet tysiące osób. Nawet jeśli część z nich widziała reklamę wcześniej, pozostałe na pewno przystaną i zaciekawione przyjrzą się winderowi. Nigdy nie wiadomo, kiedy obok naszych drzwi przechodzi przyszły klient! Winder to jedna z najskuteczniejszych metod promocji działalności, prowadząca do zwiększenia sprzedaży czy ilości osób zainteresowanych usługami. Jeżeli więc zastanawiają się Państwo, czy w niego zainwestować… odpowiedź jest prosta!

Mit nr 6: windery są wywrotne

Często powtarzanym mitem jest ten, że windery są rozwiązaniem niestabilnym i łatwo się przewracają na wietrze. Wcale nie! Jeśli winder się przewraca, oznacza to, że podstawa windera została niewłaściwie dobrana. Jeśli winder ustawiony jest na twardym, stabilnym podłożu i się przewraca, to wybrana została podstawa zbyt lekka. Oferujemy podstawy o wadze od 4 kg do 15 kg. O wyborze podstawy powinny decydować dwa czynniki: wysokość windera i siła wiatru. Im wyższy winder i im silniejszy wiatr tym cięższa powinna być podstawa. Testowaliśmy nasze windery na nadmorskich promenadach – nie ma możliwości, aby winder z podstawą 15 kg przewrócił się nawet podczas sztormu.
Z kolei jeśli winder ustawiony ma być na nierównym lub miękkim podłożu, a także na śniegu lub piasku, wówczas właściwym rozwiązaniem będzie wbijak.

Windery w ofercie Flager.pl

Postawiona przed siedzibą firmy flaga reklamowa pozwala znacząco zwiększyć rozpoznawalność przedsiębiorstwa. We Flager.pl dostosowujemy windery do indywidualnych potrzeb naszych Klientów – tak, aby jak najlepiej spełniały one swoją funkcję. Wykonujemy flagi z masztem w najpopularniejszych kształtach – łuku, łezki i prostokąta. To rozwiązania dostępne w kilku różnych rozmiarach, odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Windery są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, ale i gwarantują widoczność z daleka. Oferujemy wsparcie na każdym etapie ich tworzenia – także podczas projektowania nadruku. Zależy nam na tym, aby tworzone przez nas windery spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów i pomagały im dotrzeć do wielu nowych odbiorców. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.