free html templates

Flagi z nadrukiem
na wymiar

Narodowe, sportowe, reklamowe, religijne i inne. Druk na tkaninach. Szycie flag.

Mobirise

Wysoka jakość wykonania

Flagi wykonane z materiału poliestrowego o gramaturze 120 g/mkw, są przewiewne i szybko schną. Flagi są dość odporne na zagniecenia - można je złożyć lub zwinąć do transportu - zajmują niewiele miejsca. Cyfrowy nadruk zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i jest odporny na czynniki atmosferyczne. Flagi są obszywane na krawędziach i wykańczane zgodnie z życzeniem klienta. Najpopularniejsze rodzaje wykończeń znajdują się poniżej.

UWAGA: Nadruk jest wykonywany jednostronnie, jednak tkanina flagowa jest tkaniną transparentną - na drugiej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku. Druk na tkaninach w kolorystyce CMYK - pełna gama kolorystyczna. Doskonałe odwzorowanie barw, w tym również zdjęć i przejść tonalnych.

Wiele zastosowań

Flagi prostokątne można stosować w sposób tradycyjny, montując je na masztach stacjonarnych, na drzewcach (szturmówki), jak również na ogrodzeniach, czy też po prostu trzymać w dłoniach podczas wydarzeń sportowych czy demonstracji.

Flagi tradycyjne, prostokątne, pionowe, do masztów z windtrackerem.
Flaga tradycyjna prostokątna w formie banera na ogrodzeniu.

Flagi na wymiar prostokątne

Druk na materiałach tekstylnych, szycie flag

Produkujemy flagi na wymiar, tradycyjne prostokątne, przeznaczone na przykład do masztów lub do noszenia w rękach. Wykonujemy druk na tkaninach w technice cyfrowej, w kolorystyce CMYK. Oznacza to, że możemy w ramach tej palety dowolnie mieszać barwy i zadrukować flagę dowolnym kolorem. Taka technika pozwala drukować również przejścia tonalne czy fotografie. Flagi drukujemy na materiale o szerokości do 2 m, a więc flagi o większej szerokości zszywamy z brytów. Flagi reklamowe i inne, w zależności od przeznaczenia (np. do powieszenia na maszcie, do trzymania w rękach) i planowanego sposobu mocowania, mogą być wykończone na różne sposoby. Poniżej przedstawiamy najczęściej stosowane wykończenia flag.

Flagi - rodzaje wykończeń

Oczko metalowe do montażu flagi

Oczka metalowe

Krawędź lub krawędzie flagi są wzmocnione taśmą, a na niej nabite są oczka metalowe. Uniwersalny rodzaj wykończenia umożliwiający zamocowanie flagi w wielu miejscach np. za pomocą opasek zaciskowych, linek, wkrętów czy odciągów.

Karabińczyk plastikowy do montażu flagi

Karabińczyki

Krawędzie wzmocnione taśmą i wykończone karabińczykami plastikowymi. Tak wykończone flagi często mocuje się na tradycyjnych masztach wyposażonych w linkę.

Tunel na górnej krawędzi flagi do wsunięcia poprzeczki (windtrackera).

Tunel

Podwinięty i przeszyty brzeg tkaniny. Tunele wykorzystuje się do mocowania flag na drzewcach (szturmówki) lub na masztach wyposażonych w windtracker (maszt poprzeczny). W tunel można również wsunąć linkę lub taśmę.

Wykończenie tzw. żeglarskie - tunel z linką (pentelką).

Wykończenie "żeglarskie"

Tradycyjne wykończenie stosowane do mocowania bander - krawędź flagi wykończona tunelem, w którym znajduje się linka z pętelką.

Najpopularniejsze rodzaje flag

ze względu na sposób użytkowania

Flagi na maszt

Flagi prostokątne do montażu na masztach stacjonarnych

Flagi przeznaczone do zawieszenia na maszcie tradycyjnym (wkopanym w ziemię) . Flagi do takich masztów zwykle mają kształt prostokąta i mogą mieć orientację poziomą lub pionową. Flagi o orientacji poziomej są zwykle przeznaczone do masztów bez windtrackera., na które wciąga się flagi przy pomocy linki. Flagi takie montuje się do linki masztu za pomocą karabińczyków. Flagi o orientacji poziomej powiewają na wietrze, co wygląda bardzo atrakcyjnie. Niestety gdy nie wieje, flagi takie zwisają na maszcie, a nadruk na nich jest słabo widoczny. Flagi państwowe mają tradycyjnie właśnie orientację poziomą.

Z kolei flagi o orientacji pionowej często przeznaczone są do masztów wyposażonych w poprzeczkę czyli windtracker na szczycie masztu. Flagi do masztów z windtrackerem mają tunel na górnej krawędzi, w który wsuwa się windtracker, a na jednej z dłuższych krawędzi – karabińczyki. Do pionowej części masztu flagę przypinamy przy pomocy opasek flagowych. Windtracker sprawia, że flaga jest rozpostarta na maszcie, a nadruk na niej zawsze doskonale widoczny, nawet przy słabym wietrze. Orientację poziomą mają często flagi firmowe lub reklamowe.

Szturmówki

Flagi na drzewcach

Szturmówki to flagi prostokątne o orientacji poziomej, wyposażone w tunel na jednym z krótszych boków, przeznaczony do wsunięcia weń drzewca. Szturmówki można trzymać w rękach na przykład maszerując w pochodzie, można je również umieścić w uchwycie przymocowanym do ściany budynku. W taki sposób często eksponowane są na przykład flagi narodowe na czas świąt państwowych. Formę szturmówki mają często flagi państwowe, flagi organizacji i ruchów społecznych.

Transparenty

Flagi z tunelami na dwóch bokach

Skoro mówimy o pochodach i demonstracjach warto wspomnieć również o flagach w formie transparentu czyli tkaniny o kształcie podłużnego poziomego prostokąta z doszytymi po bokach tunelami, w które wsuwamy dwa drzewce. Transparent taki w formie tkaniny rozpostartej między dwoma drzewcami, niesiony przez dwie osoby, umożliwia wyeksponowanie nawet długiego hasła czy postulatu. 

Flagi sportowe, sektorowe

Flagi stadionowe, kibicowskie, flagi klubów sportowych

Flagi z nadrukiem to artykuły reklamowe często wykorzystywane przez kibiców podczas wydarzeń sportowych. Kibice zamawiają zarówno niewielkie flagi przeznaczone do trzymania w rękach nad głową przez jedną osobę lub noszenia na plecach, jak i większe flagi przeznaczone do trzymania przez kilka osób, czy wywieszenia na trybunach. Flagi takie często mają po kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni i mogą przykrywać całe sektory stadionu oznaczając miejsca zajmowane przez kibiców danej drużyny – stąd nazwa flagi sektorowe. 

Windery, flagery, beach flagi

Flagi reklamowe z masztem samonośnym

Windery to flagi reklamowe wyposażone w maszt tworzący konstrukcję samonośną eksponującą flagę. Maszt wygięty jest najczęściej w kształcie łuku, czasem również pod kątem prostym. Flagi przeznaczone do winderów mają więc najczęściej zaokrąglony kształt w formie skrzydła huzarskiego lub łezki, choć zdarzają się również flagi prostokątne. Flagi do winderów mają tunel na dłuższym boku, w który wsuwamy maszt. Stabilność windera gwarantuje dobrze dobrana podstawa – ciężka, stalowa lub szpikulec - polecany w przypadku miękkiego podłoża.

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Kontakt

Napisz do nas, czego szukasz, otrzymasz szybką wycenę zamówienia. Możesz również do nas zadzwonić. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

E-mail:

flager@flager.pl

Telefon:

530 27 66 27

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności