html5 templates

Maszt MINI BANER

Przenośny maszt z flagą i obciążaną podstawą

Maszt

Przenośny maszt aluminiowy, wykonany z segmentów wkładanych jeden w drugi. Wyposażony jest z poprzeczne, obrotowe ramię (windtracker), ułatwiające prezentację flagi.

Flaga

Przewiewna i szybko schnąca tkanina poliestrowa. Nadruk pełnokolorowy, odporny na blaknięcie. Nadruk jednostronny , po drugiej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku. 

Maszt mini baner - schemat. Flagi reklamowe, windery

Montaż

Flaga do tego masztu powinna być wykończona na górze tunelem,  w który wsuwamy ramię poprzeczne, a na bocznej krawędzi - karabińczykami, na które przypinamy ją do masztu za pomocą opasek flagowych (tzw. krawatów).

Podstawa

UWAGA:  Do masztu należy dobrać odpowiednią podstawę. Może to być 4, 7 lub 15 kg, ewentualnie wbijak.

Mini baner - flagi reklamowe, windery

Przenośny maszt do flag reklamowych wyposażony w windtracker

Flagi reklamowe i windery to rozwiązania, które zdobyły już uznanie klientów w całej Polsce. Mini Baner to również produkt z grupy flag reklamowych, jednak o nieco innej budowie niż typowe windery. Otóż mini baner jest to maszt wyposażony w poprzeczną belkę (windtracker), ktora umożliwia prezentację flagi. Flaga reklamowa przeznaczona do masztu mini baner ma kształt prostokąta; na górze wyposażona jest w tunel, w który wsuwa się rurkę windtrackera. Z kolei jedna z bocznych krawędzi flagi wykończona jest plastikowymi karabińczykami i jest przypinana do masztu za pomocą opasek flagowych, tzw. krawatów. Dodatkwo flaga może być jeszcze obciążona obciążnikiem tekstylnym, aby nie przesuwala się do góry. Są to rozwiązania stosowane również w większych, tradycyjnych masztach flagowych, które kotwi się w gruncie.

Maszt Mini Baner ma 3 m wysokości i osadzony jest w podstawie wysposażonej w rotator, który utrzymuje konstrukcję w pionie i zapewnia jej stabilność. Do masztu Mini Baner pasują wszystkie standardowe podstawy przeznaczone do winderów - zarówno "teczki", jak i wbijaki.

Montaż

Należy połączyć ze sobą poszczególne segmenty masztu tak, aby na jego szczycie znajdował się plastikowy element łączący pionową część masztu z poziomą. Maszt Mini Baner wyposażony jest w poprzeczną belką (windtracker), na której rozpostarta jest flaga, a która może się obracać wokół masztu. Flaga reklamowa pasująca do tego typu masztu posiada na górnej krawędzi tunel, w który należy wsunąć windtracker. Z kolei na jednej z bocznych krawędzi flagi znajdują się plastikowe karabińczyki. Flagę do pionowej części masztu przypinamy za pomocą opasek (krawatów) flagowych, wykorzystując do tego celu karabińczyki. Dolną część flagi można obciążyć obciążnikiem flagowym, aby wiatr nie unosił flagi do góry. Maszt Mini Baner należy osadzić w wybranej podstawie.

Zastosowanie

Maszt mini baner jest rozwiązaniem uniwersalnym, polecanym do zastosowań zarówno wewnętrznych, takich jak targi, prezentacje, stoiska handlowe, jak i zewnętrznych, np. komisy samochowe, pikniki, imprezy plenerowe.  Maszt może stanowić jeden z elementów przenośnego stoiska firmowego, które można tworzyć w zależności od potrzeb. Dzięki niewielkim gabarytom i wadze maszt może być demontowany i chowany np. na noc, a w dzień ponownie rozstawiany czy też przenoszony w inne miejsce. 

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Dane techniczne

Wysokość masztu

300 cm

Maksymalne wymiary flagi

200 x 100 cm

Średnica masztu

30 mm

Rekomendowane wymiary flagi

160 x 80 cm

Materiał

Aluminium

Podstawa

4 - 7 - 15 kg

Kontakt

Napisz do nas, czego szukasz, otrzymasz szybką wycenę zamówienia. Możesz również do nas zadzwonić. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

E-mail:

flager@flager.pl

Telefon:

530 27 66 27

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności