free bootstrap themes

Windery, flagi reklamowe, firmowe - Warszawa

W mieście takim, jak Warszawa, windery to popularne medium reklamowe. Flagi reklamowe, firmowe i windery od wielu lat używane są w charakterze nośników reklamowych jak Warszawa długa i szeroka. Nośniki tekstylne posiadają wiele cech, które doskonale sprawdzają się w reklamie. Na tkaninie można nadrukować wszystko: logotypy, skomplikowane grafiki z przejściami tonalnymi, a nawet zdjęcia. Wszystko w doskonałej rozdzielczości. Nadruki na flagach są odporne na warunki atmosferyczne. Flagi zachowują kolory nawet w pełnym słońcu, a po zamoczeniu szybko wysychają. Dlatego flagi reklamowe na stałe zagościły w repertuarze nośników wykorzystywanych przez osoby prowadzące działalność gospodarczą w miastach takich jak Warszawa. Windery Warszawa - poznaj zalety oferte naszych winderów.

Windery reklamowe - Warszawa

Wybierz kształt i wielkość windera, a następnie dobierz do niego odpowiednią podstawę

Tkanina flagowa

Tkanina flagowa jest tkaniną lekką i przewiewną. Niewiele waży i daje się składać w kostkę, a po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca. Po rozłożeniu ewentualne zagniecenia można łatwo rozprasować zwykłym żelazkiem i flaga znowu wygląda jak nowa. Jeśli nie mamy żelazka, bo na przykład jesteśmy akurat na imprezie plenerowej pod miastem Warszawa, flagi reklamowe po rozprostowaniu wystarczy jedynie lekko spryskać wodą i pozostawić do wyschnięcia w stanie rozwieszonym, na przykład na maszcie. Wszelkie zagniecenia rozprostują się samoistnie. 

Windery Warszawa - reklama mobilna

Dzięki niewielkiej wadze i temu, że zajmują niewiele miejsca, flagi reklamowe, a nawet windery wraz z masztami, można łatwo przewozić nawet w bagażu lotniczym. Klienci, którzy często latają na trasie Warszawa - miasta europejskie, często zabierają ze sobą flagi reklamowe czy windery w podróże zagraniczne. Wiele firm ma swoje oddziały w innych krajach lub po prostu uczestniczy w różnego rodzaju targach, konferencjach i wystawach. Podczas takich wydarzeń oprawa reklamowa ma kluczowe znaczenie. Na takich imprezach windery i flagi z logo godnie reprezentują nie tylko macierzyste firmy i marki, ale również nasz kraj. Warszawa czy Londyn, jeśli szukasz skutecznej i poręcznej formy reklamy, warto rozważyć winder.
Flagi reklamowe, windery na inwestycji developerskiej - Warszawa Bemowo
  Flagi reklamowe, windery przed sklepem spożywczym - Warszawa

Flagi reklamowe w plenerze

W mieście tak dużym, jak Warszawa, oraz w miejscowościach ościennych, jak na na przykład: Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Marki, Ząbki, Wesoła czy Raszyn doskonale sprawdzi się flaga reklamowa czy winder. Codziennie organizowanych jest wiele imprez o charakterze promocyjnym, takich jak targi, festiwale czy pikniki. Na takich imprezach kluczowe znaczenie ma widoczność marki oraz profesjonalny wygląd zastosowanych nośników reklamowych. To wszystko buduje wiarygodność firmy. Windery reklamowe to wymarzona forma reklamy w mieście takim jak Warszawa, szczególnie jeśli impreza ma charakter plenerowy.

Windery - wiatr w żagle reklamy

Wiatr jest prawdziwym sprzymierzeńcem flag! Warszawa czy Piaseczno, bez wiatru flagi reklamowe zwisają smętnie na maszcie, a dzięki wiatrowi zyskują nowe życie. (Oczywiście mamy swoje sposoby, aby flagi były dobrze wyeksponowane – przedstawiamy je w dalszej części tekstu.) Po pierwsze, na wietrze flagi reklamowe rozprostowują się tak, że logo czy hasło reklamowe na nich umieszczone staje się bardziej widoczne. W końcu przecież o widoczność chodzi. Po drugie flaga porusza się na wietrze, tańczy, co nadaje reklamie charakter dynamiczny. 

Flagi reklamowe - reklama dynamiczna 

Nasze oko i cały aparat percepcji są tak zbudowane i zaprogramowane, aby w pierwszej kolejności wyłuskiwać z otoczenia elementy dynamiczne, ruchome i na nich skupiać wzrok i uwagę. Elementy statyczne, stałe, nieporuszające się są przez nasz mózg i oko traktowane jak tło i poświęca się im znacznie mniej uwagi. To oczywiście przystosowanie ewolucyjne. Nasi przodkowe musieli w mgnieniu oka dostrzec w pozornie spokojnym, statycznym otoczeniu zmierzające w ich kierunku dzikie zwierzęta czy przedstawicieli wrogiego plemienia, by błyskawicznie wziąć nogi za pas, poszukać schronienia czy przygotować się do obrony. Brak refleksu często mógł kosztować życie. 

Ponadto myśliwi, którzy jako pierwsi potrafili dostrzec zwierzynę, wracali z polowania z większym łupem i mieli większe szanse na przeżycie, a więc i przekazanie swoich genów. Wszyscy jesteśmy potomkami tych, którzy sztukę wyróżniania tego, co dynamiczne, spośród tego, co statyczne, opanowali do perfekcji. Inaczej by nas tu nie było.  Co mają z tym wspólnego flagi reklamowe czy windery i Warszawa? Dziś ten atawizm możemy wykorzystać z premedytacją, aby wzmacniać siłę oddziaływania reklamy. Jeśli szukasz skutecznej reklamy w mieście takim, jak Warszawa, dodaj flagi reklamowe, na przykład windery, do repertuaru nośników reklamowych, a zobaczysz, jak zwiększy się rozpoznawalność twojej marki.

Flauta - flaga zwisa na maszcie

Co zrobić, gdy nie wieje? Flauta to koszmar nie tylko każdego żeglarza, ale i osoby eksponującej windery w mieście takim, jak Warszawa. Niewiele rzeczy wygląda smutniej niż flaga reklamowa zwisająca bezwładnie na maszcie. Przekaz reklamowy staje wówczas zupełnie niewidoczny, a cała reklama przestaje mieć sens. Aby temu zaradzić mamy przygotowany szereg rozwiązań pozwalających na właściwą ekspozycję flagi przy bezwietrznej pogodzie w mieście Warszawa.

Maszty flagowe

W przypadku wysokich masztów, montowanych na stałe w gruncie, wyeksponować flagę pomaga poprzeczna belka zamontowana na szczycie, tzw. windtracker. Windtracker powoduje, że tkanina zawsze jest w pełni rozpostarta, a przekaz reklamowy dobrze widoczny, jak przy dużym wietrze.  Aby zminimalizować siłę wiatru oddziałującą na naprężoną flagę, windtracker często obraca się na wietrze. Do takich masztów najczęściej stosuje się flagi prostokątne o orientacji pionowej. Flaga taka na górze wykończona jest tunelem, w który wsuwa się windtracker, a na bocznej krawędzi karabińczykami. Karabińczyki pozwalają przymocować flagę do linki lub obręczy/krawatów flagowych.
Maszty z windtrackerem firmy często umieszczają przez swoimi siedzibami. Często jest to kilka sztuk takich masztów, co najmniej trzy, a czasem i więcej. Szpalerem masztów flagowych można na przykład wyznaczyć teren firmy, podjazd, czy wręcz drogę prowadzącą do firmy. Wysokie maszty flagowe i powiewające na nich flagi firmowe sprawiają monumentalne wrażenie i budują prestiż firmy lub instutycji publicznej mającej siedzibę w mieście stołecznym Warszawa.

OFERTA MASZTÓW FLAGOWYCH

Wybierz swój maszt. Jeśli myślisz o wysokim, co najmniej 5-metrowym, maszcie osadzonym w gruncie na stałe, wybierz maszt MAXI. Jeśli szukasz raczej masztu przenośnego o niewielkich gabarytach, wybierz maszt MINI.

Windery - doskonale wyeksponowane flagi firmowe

Innym rozwiązaniem pozwalającym dobrze wyeksponować flagę w mieście stołecznym Warszawa, nie oglądając się na wiatr, jest winder. Windery to nieco mniejsze formy reklamowe - ich wysokość dochodzi do 4,5 m. W winderach efekt rozpostarcia flagi ma maszcie uzyskuje się poprzez zagięcie masztu. Najczęściej maszt ten zagięty jest w łuk, ale zdarzają się również windery prostokątne. Wówczas maszt zagięty jest pod kątem prostym. 

Jeśli prowadzisz biznes w takim mieście, jak Warszawa, z pewnością przydadzą ci się dobrze widoczne flagi reklamowe czy windery. Nasze windery doskonale sprawdzają przed punktami handlowymi, barami i restauracjami oraz podczas plenerowych imprez sportowych czy promocyjnych. Flagi reklamowe już z daleka przykuwają uwagę i sprawiają, że obok tak oznaczonego lokalu czy imprezy trudno przejść obojętnie. Windery są mobilne, można jej łatwo składać, na przykład na noc i przenosić w inne miejsce. Pruszków czy Warszawa, windery dobrze sprawdzają się również do znakowania terenu. Przy ich pomocy można na przykład wyznaczyć miejsce imprezy organizowanej w warszawskim parku lub na nadwiślańskiej plaży. Windery będą widoczne już z daleka i pomogą trafić na miejsce gościom nawet w tak dużym mieście jak Warszawa.

Flagi okolicznościowe

Materiał flagowy doskonale nadaje się do tworzenia różnych kreatywnych form reklamy, nawet o bardzo dużych gabarytach. Flagi często stosowane są wykonywania rozmaitych dekoracji okolicznościowych, w tym również upamiętniających ważne rocznice czy święta państwowe. Flagi często montuje się na elewacjach w postaci pasów tkaniny zdobiących wejście do firm, urzędów lub instytucji. W przypadku wszelkich flag, a w szczególności flag państwowych należy pamiętać o regularnym praniu tkaniny lub wręcz wymianie flag na nowe. W przypadku flagi państwowej biel zawsze powinna być śnieżnobiała a czerwień intensywna. 
Warszawa - dekoracja wykonana z flag na 100-lecie Niepodległości

Serwis flagowy - Warszawa i okolice

Dlatego wielu naszych klientów korzysta z oferowanego przez nas serwisu flagowego – usługi utrzymania i konserwacji flag. Usługą taką mogą być objęte zarówno zwykłe flagi masztowe, jak i większe dekoracje wykonane z tkaniny flagowej. W ramach tej usługi dbamy, aby flagi naszych klientów zawsze prezentowały się nienagannie – były czyste i miały żywe kolory. Jeśli potrzeba wymienimy nie tylko same flagi, również zużyte elementy konstrukcji i masztów, napniemy obluzowane linki i wykonany drobne naprawy.

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Kontakt

Napisz do nas, czego szukasz, otrzymasz szybką wycenę zamówienia. Możesz również do nas zadzwonić. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

E-mail:

flager@flager.pl

Telefon:

530 27 66 27

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności