bootstrap html templates

Windery ŁEZKA
(kropla, drop, teardrop)

Windery reklamowe o kształcie łezki z masztem aluminiowo-elastycznym. 

Maszt wykonany z ALUMINIUM i WŁÓKNA SZKLANEGO

Część aluminiowa masztu wykonany z aluminium o średnicy 25 mm . Łuk masztu wykonany z włókna szklanego sprawia, że flager uchyla się pod wpływem wiatru, co przedłuża jego trwałość. 

Zastosowania

Elastyczny łuk dodatkowo zabezpieczenia przez uszkodzeniem flagera w przypadku silniejszych podmuchów wiatru.

Winder w kształcie łezki o aluminiowo-elastycznym maszcie.

Tkanina

Materiał - poliester 120 g/mkw zapewnia szybkie schnięcie. Tkanina nadaje się do prania wodnego w niskiej temperaturze. Należy stosować płyn do delikatnych tkanin. Można prasować żelazkiem (ustawienie dla syntetyków).

Nadruk

Dowolny pełnokolorowy nadruk z palety CMYK. Nadruk jednostronny - na drugiej stronie tkaniny widoczne jest lustrzane odbicie nadruku.

Wymiary flagerów ŁEZKA w odniesieniu do wzrostu człowieka.

Windery ŁEZKA - tabela rozmiarów

Rozmiar Wysokość
masztu
Wymiary
flagi
Rekomendowana
podstawa
S200 cm160 x 90 cm4 kg, 7 kg lub wbijak
M250 cm200 x 90 cm4 kg, 7 kg lub wbijak
L300 cm250 x 90 cm7 kg, 15 kg lub wbijak
XL350 cm300 x 90 cm7 kg, 15 kg lub wbijak
Flager ŁEZKA 200 cm

Winder ŁEZKA rozmiar S

od 200 zł

Całkowita wysokość windera - 200 cm, wymiary flagi - 160 x 90 cm.

Flager ŁEZKA 250 cm

Winder ŁEZKA rozmiar M

od 210 zł

Całkowita wysokość windera - 250 cm, wymiary flagi -200 x 90 cm.

Flager ŁEZKA 300 cm

Windery ŁEZKA rozmiar L

od 240 zł

Całkowita wysokość windera - 300 cm, wymiary flagi - 250 x 90 cm.

Flager ŁEZKA 350 cm

Windery ŁEZKA rozmiar XL

od 295 zł

Całkowita wysokość windera - 350 cm, wymiary flagi - 300 x 90 cm.

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Winder Łezka - zwany również drop lub teardrop - to jeden z najpopularniejszych kształtów winderów.   Windery Łezka zbudowane są z rury aluminiowej o średnicy 20 mm oraz włókna szklanego. Elastyczna część masztu jest nieco bardziej zagięta niż w winderach Premium, a flaga ma kształt wąskiego trójkąta z jednej strony zakończonego łukiem - coś na kształt skrzydła owada. Flaga reklamowa wydrukowana jest na materiale poliestrowym o gramaturze 120 g/mkw. Winder Łezka ma nieco lżejszą, smuklejszą formę, choć oferuje nieco mniejszą powierzchnię reklamową niż windery Standard czy Premium. Szczególnie dobrze prezentują się na flagach reklamowych o tym kształcie logotypy okrągłe. Wówczas logotyp wypełnia miejsce pod łukiem windera.

Do windera Łezka pasują zarówno podstawy w formie ciężkiej „teczki”, jak i wbijaki. Do podłoża twardego, równego, stabilnego czyli na przykład betonu, chodnika czy podłogi polecamy podstawy ciężkie, metalowe w formie "teczki" z uchwytem. Z kolei tam, gdzie równe ustawienie podstawy na podłożu byłoby trudne, na przykład na trawniku czy plaży, rekomendujemy skorzystanie z wbijaka.

Winder Łezka doskonale prezentuje się zarówno na morskiej plaży czy górskim stoku jak i w komisie samochodowym. Pomoże również oznakować stoisko targowe. Montaż windera Łezki jest bardzo prosty – należy po prostu złożyć w jedno podzielony na segmenty maszt, umieszczając element wykonany z włókna szklanego na jego szczycie. Tak przygotowany maszt należy wsunąć w tunel flagi, aż elastyczna część masztu wygnie się w łuk. Następnie tkaninę należy przymocować do wystającej metalowej pętelki przy pomocy sznureczka. Tak przygotowaną flagę należy wstawić w dowolnie wybraną podstawę.

Kontakt

Napisz do nas, czego szukasz, otrzymasz szybką wycenę zamówienia. Możesz również do nas zadzwonić. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

E-mail:

flager@flager.pl

Telefon:

530 27 66 27

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności