free bootstrap template

Windery PROSTOKĄTNE

Windery reklamowe o kształcie prostokątnym z masztem aluminiowym o śr. 28 mm.

Maszt wykonany z ALUMINIUM

Maszt aluminiowy o średnicy 28 mm zapewnia stabilność i właściwą ekspozycję flagi. Kształt prostokąta i duże wymiary flagi - 400 x 70 cm zapewniają doskonałą widoczność grafiki.

Zastosowania

Polecany do ekspozycji dużej grafiki.

Winder prostokątny o aluminiowym maszcie.

Tkanina

Materiał poliestrowy 120 g/mkw jest przewiewny i szybko schnie. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni z dodatkiem płynu do delikatnych tkanin i prasować żelazkiem (ustawienie dla syntetyków).

Nadruk

Nadruk jednostronny full color, odporny na działanie czynników atmosferycznych. Tkanina flagowa jest transparentna, po drugiej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku.

Windery PROSTOKĄTNE - tabela rozmiarów

Rozmiar Wysokość
masztu
Wymiary
flagi
Rekomendowana
podstawa
XL450 cm400 x 70 cm15 kg lub wbijak
Winder prostokątny z aluminiowym masztem - wymiary

Winder PROSTOKĄTNY rozmiar XL

od 275 zł

Całkowita wysokość windera - 450 cm, wymiary windera - 400 x 70 cm.

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Winder Prostokątny oferuje największą powierzchnię reklamową spośród winderów dostępnych w naszej ofercie. Jego flaga ma wymiar aż 400 x 120 cm! Na takiej powierzchni zmieści się wiele treści. Wybór kształtu windera ależy oczywiście od naszych osobistych preferencji, aczkolwiek zdarzają się projekty, które wpisane w prostokąt prezentują się po prostu lepiej. Na przykład jeśli logotyp po kształt prostokąta lub kwadratu, winder Prostokątny pozwoli lepiej wykorzystać dostępnąprzestrzeń. Podobnie, jeśli planujemy na fladze umieścić obok siebie wiele logotypów, na przykład należących do naszych partnerów handlowych lub sponsorów wydarzenia, windery Prostokątne mogą okazać się dobrym wyborem.

Winder Prostokątny posiada maszt wykonany w całości z rury aluminiowej o średnicy 28 mm, zagięty pod kątem prostym. Flaga reklamowa wykonana jest z tkaniny poliestrowej o gramaturze 120 g/mkw, która jest zarówno wytrzymała, jak i przewiewna. Ze względu na gabaryty winder Prostokątny polecany jest głównie do zastosowań plenerowych. Doskonale sprawdzi się np. podczas dni otwartych u w inwestycji developerskiej czy podczas pikniku promocyjnego. Winder Prostokąt montujemy łącząc ze sobą poszczególne segmenty masztu tak, aby poprzeczny element znalazł się na szczycie masztu. Na tak przygotowany maszt naciągamy znajdującą się w komplecie flagę reklamową. Potem wystarczy jeszcze umocować dolną krawędź flagi do masztu do metalowej pętelki tak, aby nie podjeżdżała do góry w trakcie użytkowania i już możemy się cieszyć gotowym winderem reklamowym.


Kontakt

Napisz do nas, czego szukasz, otrzymasz szybką wycenę zamówienia. Możesz również do nas zadzwonić. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

E-mail:

flager@flager.pl

Telefon:

530 27 66 27

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności