free responsive site templates

Windery STANDARD

Windery reklamowe o kształcie łuku z aluminiowym masztem o śr. 25 mm . Polecane do standardowych zastosowań, przy umiarkowanej sile wiatru.

Maszt wykonany z ALUMINIUM

Maszt sztywny, składany z segmentów jest lekki i wytrzymały. Umożliwia łatwy transport i montaż flag w dowolnym miejscu. Średnica masztu wynosi 25 mm. 

Zastosowania

Windery reklamowe polecane do zastosowań standardowych, przy umiarkowanej sile wiatru.

Winder zaokrąglony o aluminiowym maszcie.

Tkanina

Lekki i szybkoschnący materiał poliestrowy o gramaturze 120 g/mkw. Materiał można prać w zwykłej pralce ustawiając program dla delikatnych tkanin, jak również prasować.

Nadruk

Jednostronny nadruk w pełnym kolorze. Tkanina flagowa jest tkaniną transparentną, na drugiej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku.

Windery STANDARD - tabela rozmiarów

Rozmiar Wysokość
masztu
Wymiary
flagi
Rekomendowana
podstawa
S200 cm160 x 90 cm4 kg, 7 kg lub wbijak
M250 cm200 x 90 cm4 kg, 7 kg lub wbijak
L350 cm300 x 90 cm7 kg, 15 kg lub wbijak
XL450 cm400 x 90 cm7 kg, 15 kg lub wbijak
Wymiary flagerów STANDARD w odniesieniu do wzrostu człowieka

Windery zaokrąglone STANDARD

Maszt o średnicy 20 mm wykonany w całości z aluminium. Tkanina poliestrowa 120 g/mkw z dowolnym nadrukiem odpornym na czynniki atmosferyczne.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowy - wys. 200 cm.

Winder STANDARD rozmiar S

od 160 zł

Całkowita wysokość windera - 200 cm, wymiary flagi - 160 x 90 cm.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowy - wys. 250 cm.

Winder STANDARD rozmiar M

od 175 zł

Całkowita wysokość windera - 250 cm, wymiary flagi - 200 x 90 cm.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowy - wys. 350 cm.

Winder STANDARD rozmiar L

od 195 zł

Całkowita wysokość windera - 350 cm, wymiary flagi - 300 x 90 cm.

Winder o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie, maszt aluminiowy - wys. 450 cm.

Winder STANDARD rozmiar XL

od 230 zł

Całkowita wysokość windera - 450 cm, wymiary flagi - 400 x 90 cm.

Zadzwoń do nas!

Jeśli potrzebujesz szybkich informacji,
po prostu zadzwoń do nas. 

Windery Standard wykonane są z rury aluminiowej o średnicy 20 mm, wygiętej w charakterystyczny łuk oraz flagi wydrukowanej na tkaninie poliestrowej o gramaturze 120 g/mkw.

Do windera Standard, należy dobrać odpowiednią podstawę – obciążaną lub wbijak, kierując się rodzajem podłoża, na którym zamierzamy ustawić winder reklamowy. Do podłoży miękkich, takich jak trawa, ziemia czy piasek, polecamy wbijaki. Do równego twardego podłoża - podstawę metalową obciążaną. Ciężar podstawy należy dobrać do  wielkości windera oraz przewidywanych warunków zewnętrznych, w których będzie użytkowany.

Winder Standard montuje się łącząc ze sobą poszczególne segmenty masztu tak, aby łuk masztu znalazł się na górze windera. Następnie na złożony maszt nakłada się flagę, wsuwając maszt w tunel znajdujący się na krawędzi flagi. Pozostaje nam tylko przywiązać sznurek flagi do zaczepu, dzięki czemu flaga reklamowa nie będzie się podsuwać do góry przy silnym wietrze. Konstrukcję umieszcza się w rotatorze podstawy lub wbijaka tak, aby zachowywała pion i mogła obracać się na wietrze.

Windery Standard doskonale sprawdzają się w typowych zastosowaniach. Można je ustawić na chodniku na ulicy przed sklepem lub restauracją, a także na trawniku, na piasku czy też na śniegu. Przy miękkich podłożach, gdzie trudno byłoby równo i stabilnie ustawić podstawę, polecanym sposobem mocowania jest wbijak.

W przypadku dużych winderów oraz użytkowanych w trudnych warunkach atmosferycznych można pomyśleć o wyborze wersji premium, oferującej grubszy maszt wyposażony dodatkowo w elastyczny łuk.

Kontakt

Napisz do nas, czego szukasz, otrzymasz szybką wycenę zamówienia. Możesz również do nas zadzwonić. Działamy na terytorium całej Polski. Wysyłamy również za granicę.

E-mail:

flager@flager.pl

Telefon:

530 27 66 27

Adres

ul. Albatrosów 3b/12
05-500 Piaseczno

Dane kontaktowe

Email:  flager@flager.pl
Telefon:   530 27 66 27

Polityka prywatności